ТВ-бағдарлама

 

«ҚАЗАҚСТАН» ҰЛТТЫҚ ТЕЛЕАРНАСЫ

Жұма, 23 мамыр

7.00

«Таңшолпан».

8.00

Жаңалықтар.

9.30

Жаңалықтар.

9.45

«Жедел жәрдем». Телехикая.

10.40

«Айтуға оңай…».

11.25

«Сүйкімді жәндіктер». Мультхикая.

11.35

«Парыз». Телехикая.

12.30

Жаңалықтар.

12.45

«Менің Қазақстаным».

13.20

«Көкпар».

14.05

«Майя». Мультхикая.

14.30

«Жолың болсын, балақай».

15.05

«Әйел бақыты». Ток-шоу.

16.10

«Келін». Телехикая.

17.00

Футболдан Әлем чемпионаты-2014. Арнайы хабар.

17.25

«Еңбек түбі – береке».

17.30

Жаңалықтар.

17.50

«Өзекжарды».

18.10

«Жаңа Қазақстан-2050»

18.40

«Парламент».

19.05

«Иман айнасы».

19.30

«Парыз». Телехикая.

20.30

Жаңалықтар.

21.05

«Айтуға оңай…».

21.50

«Ұлттық шоу».

22.55

«Келін». Телехикая.

23.45

«Жайдарман».

00.00

Жаңалықтар.

00.35

«Ою-өрнек құпиясы». Кино.

01.55

«Парламент».

«ХАБАР»

Жұма, 23 мамыр

7.00

«Жаңа күн». Таңғы ақпаратты-сазды бағдарлама.

9.00

Жаңалықтар.

9.10

Арнайы «Хабар».

9.35

«Моя планета». Деректі сериал.

10.00

Жаңалықтар.

10.15

«Біз». Ток-шоу.

11.00

Жаңалықтар.

11.10

«Перекресток в Астане». Телесериал.

12.00

«Сулейман Великолепный». Телесериал.

13.00

Жаңалықтар.

13.15

«Көзқарас».

13.45

«Әр үйдің сыры басқа». Деректі драма.

14.15

«Айтұмар».

15.00

Жаңалықтар.

15.10

«Жена офицера». Телесериал.

16.00

«Телефон доверия». Деректі фильм.

16.50

«Балаларға өмір сыйлаңыз…»

17.00

Жаңалықтар.

17.15

«Непокоренная вершина». Деректі фильм.

18.00

Жаңалықтар.

18.15

«Агент Z». Телехикая.

19.10

«Біз».

20.00

Жаңалықтар.

20.30

Вектор развития.

21.00

Жаңалықтар.

21.30

«Жұлдызды дода».

23.00

«Черный ястреб». Кино.

01.15

Жаңалықтар.

01.45

Жаңалықтар.

«Еуразия» бірінші арнасы

Жұма, 23 мамыр

6.00

«Құрбылар». Телехикая.

6.50

Жаңалықтар.

7.00

«Қайырлы таң!».

11.00

Жаңалықтар.

11.05

«Пятницкий». Телесериал.

12.00

«Жұма уағызы».

12.20

«Время обедать».

12.55

«Модный приговор».

14.00

«Караоке-такси».

14.35

«П@УTINA».

15.00

Жаңалықтар.

15.25

«Истина где-то рядом».

15.50

«Роман Карцев. «Вчера маленькие, но по три…».

16.50

«Күт мені».

18.00

Жаңалықтар.

19.00

«Склифосовский». Телесериал.

19.55

«Маралбек» бағдарламасының тұсаукесері.

20.30

«П@УTINA».

21.00

Жаңалықтар.

21.30

«Поле чудес».

22.50

«Точь-в-точь».

02.15

«Беглец». Телесериал.

03.05

«На крыше мира». Кино.

«ҚАЗАҚСТАН» ҰЛТТЫҚ ТЕЛЕАРНАСЫ

Сенбі, 24 мамыр

7.00

Қазақстан эстрада жұлдыздарының концерті.

8.30

«Сенбілік таң».

9.35

«Агробизнес».

10.00

«Дауа».

10.35

«Ас болсын!».

11.20

«Әзіл әлемі».

12.55

«Телқоңыр».

13.45

«Қош келдің, әз-Наурыз!».Ақындар айтысы.

16.30

«Келбет».

17.00

Футболдан Әлем чемпионаты-2014. Арнайы хабар.

17.30

Жаңалықтар.

17.50

«Еңселі елорда».

18.00

«Ғажайыпстанға саяхат». Мультхикая.

18.15

«Ою-өрнек құпиясы». Кино.

19.40

«Жан жылуы».

20.05

«Арнайы репортаж».

20.30

Жаңалықтар.

21.05

«Тараз – ғасырлар куәсі». Жамбыл облыстық филармониясының концерті.

22.40

«Сіз не дейсіз?».

23.10

Жаңалықтар.

23.45

«Желден жүйрік». Кино.

01.20

«Ғасырлар үні». Этно-музыкалық фильм.

02.05

«Еңселі елорда».

02.20

«Арнайы репортаж».

«ХАБАР»

Сенбі, 24 мамыр

7.00

«Махаббат мерейі». Телехикая.

8.30

«Ким». Мультфильм.

9.00

«Табиғаттың тартуы». Деректі сериал.

9.20

«Ұлт саулығы».

9.55

«Балаларға өмір сыйлаңыз…».

10.00

Жаңалықтар.

10.10

«Оян-Kz». Отбасылық бағдарлама.

11.00

Жаңалықтар.

11.10

«Дело вкуса с Татьяной Веденеевой».

11.40

Азық-түлік мәселесі.

12.00

«Сноски».

12.30

«Әр үйдің сыры басқа». Деректі драма.

13.00

Жаңалықтар.

13.10

«Легенда Багера Ванса». Кино.

15.00

Жаңалықтар.

15.10

«Жансарай». Әшірбек Сығай.

16.00

«Біз әлі кездесеміз». Қалдыбек Құрманәлиев әндерінен концерт.

17.00

Жаңалықтар.

17.15

«Бармысың, бауырым?»

18.00

Жаңалықтар.

18.15

«Тірі жетім». Кино.

20.00

Жаңалықтар.

20.30

«Энергия будущего».

21.00

Жаңалықтар.

21.30

«Пляж». Кино.

00.30

«Күзгі романс». Спектакль.

02.30

«Энергия будущего».

«Еуразия» бірінші арнасы

Сенбі, 24 мамыр

6.00

«Идеальный ремонт».

6.45

«Малахольная». Кино.

8.25

«Таңғы пошта».

9.00

Жаңалықтар.

9.10

«Смак».

9.45

«Невеста на заказ». Кино.

11.35

«Фабрика грез».

12.05

«Идеальный ремонт».

13.00

«Игры разума». Телесериал.

13.55

«Ду қол шоколад».

15.00

«Редкая группа крови». Телесериал.

15.50

«Қайырлы кеш, Қазақстан!».

20.00

«Лучший город KZ».

21.00

Жаңалықтар.

21.45

«Тілші түйіні».

22.15

Жаңалықтар.

22.35

«Гарфилд». Кино.

00.10

«Человек-паук». Кино.

02.40

«Малахольная». Кино.

04.20

«Игры разума». Телесериал.

«ҚАЗАҚСТАН» ҰЛТТЫҚ ТЕЛЕАРНАСЫ

Жексенбі, 25 мамыр

7.00

Қазақстан эстрада жұлдыздарының концерті.

8.05

«Мәлім де беймәлім Қазақстан».

8.35

«Умизуми командасы». Мультхикая.

9.30

«Қиял қуған Николя». Кино.

11.05

«Сыр-сұхбат».

11.35

«Ақсауыт».

12.10

«Сәнді баспана».

12.40

«Ұлттық шоу».

13.40

«Бір халық, бір ел, бір тағдыр». Республикалық ақындар айтысы.

16.40

«Арнайы репортаж».

17.00

Футболдан Әлем чемпионаты-2014. Арнайы хабар.

17.35

«Еңселі елорда».

17.45

«Қазақстан би әлемі».

18.05

«Әзіл әлемі».

19.45

«Ғасырлар үні». Этно-музыкалық фильм.

20.30

«Апта.Kz».

21.35

«Жайдарман».

23.25

«Алаң» ток-шоуы.

00.15

«Көкпар». Ұлттық ойын.

01.00

«Телқоңыр».

01.45

«Еңселі елорда».

«ХАБАР»

Жексенбі, 25 мамыр

7.00

«Махаббат мерейі». Кино.

8.30

«Айбын».

9.10

«Роботым екеуіміз». Балалар уақыты.

10.00

Куб удачи. Лотерея.

10.10

«Ежик в тумане», «Жил-был Пес», «Ивашка из Дворца пионеров». Мультфильмдер.

10.30

«Синбад». Кино.

12.00

«Индюки: назад в будущее». Мультфильм.

13.40

«Ас арқау».

14.00

«Жұлдызды дода». Ток-шоу.

15.30

«ТВ Бинго».

16.30

«Алатау» – «Starco» футбол клубтарының кездесуі.

18.00

«Көзкөрген».

18.45

«Сол бір кеш…».

20.00

«Жеті күн».

21.00

«Жеті күн».

22.00

«Последний король Шотландии». Кино.

00.30

«Космополис». Кино.

02.15

«Лос-Анджелес хикаясы». Кино.

«Еуразия» бірінші арнасы

Жексенбі, 25 мамыр

6.00

«Они и мы».

6.45

«Золотая лихорадка».

7.50

Жаңалықтар.

8.05

«Тілші түйіні».

8.30

Жаңалықтар.

8.45

«Воскресные беседы».

9.00

Жаңалықтар.

9.10

«Денсаулық».

10.10

«Қазлото». Тікелей көрсетілім.

10.55

«Лучший город.KZ».

12.05

«Они и мы».

13.00

«Игры разума». Телесериал.

14.00

«Золотая лихорадка».

14.45

«Кто хочет стать миллионером?».

15.50

«Кеш жарық, Қазақстан!».

16.55

«Ключи от счастья».

21.00

«Аналитика».

22.00

«П@УTINA+».

23.00

«Ду қол шоколад».

00.00

«Пакт». Кино.

02.00

«За спичками». Кино.

03.35

«Игры разума». Телесериал.

04.20

«Контрольная закупка».

 

ДӨҢГЕЛЕНГЕН ДҮНИЕ ҮЙІҢІЗДЕ

«ҚАЗАҚСТАН» ҰЛТТЫҚ ТЕЛЕАРНАСЫ

Дүйсенбі, 26 мамыр

7.00

«Таңшолпан».

8.00

Жаңалықтар.

9.30

Жаңалықтар.

9.40

«Апта.Kz».

10.45

«Айтуға оңай».

11.30

«Парыз». Телехикая.

12.30

Жаңалықтар.

12.45

«Қазақтың қолөнері».

12.55

«Дауа».

13.25

«Ақсауыт».

14.00

«Еңбек түбі – береке».

14.05

«Майя». Мультхикая.

14.30

«Зерде».

15.05

«Әйел бақыты». Ток-шоу.

16.10

«Келін». Телехикая.

17.00

«Менің Қазақстаным».

17.30

Жаңалықтар.

18.10

«Еуразиялық экономикалық одақ: тірлік бірге, тізгін бөлек». Арнайы жоба.

18.30

«Жиһанкез». Телесаяхат.

19.00

«Заң және біз». Тікелей көрсетілім.

19.30

«Парыз». Телехикая.

20.30

Жаңалықтар.

21.05

«Айтуға оңай…».

21.50

«Арман асуы». Телехикая.

22.40

«Келін». Телехикая.

23.30

«Түнгі студияда Нұрлан Қоянбаев».

00.00

Жаңалықтар.

00.35

«SPORT.KZ».

00.55

«Өзекжарды».

01.10

«Жиһанкез».

02.10

«Ұлттық өнім».

02.30

«Түнгі студияда Нұрлан Қоянбаев».

03.35

Жаңалықтар.

«ХАБАР»

Дүйсенбі, 26 мамыр

7.00

«Жаңа күн». Таңғы ақпараттық-сазды бағдарлама.

9.00

«Жеті күн».

10.00

«Жеті күн».

11.00

«Шотландияның соңғы королі». Кино.

13.00

Жаңалықтар.

13.15

«Көзқарас».

13.45

«Әр үйдің сыры басқа». Деректі драма.

14.15

«Айтұмар».

15.00

Жаңалықтар.

15.10

«Жена офицера». Телесериал.

16.00

«Долг. Честь. Отвага». Деректі фильм.

16.50

«Балаларға өмір сыйлаңыз…».

17.00

Жаңалықтар.

17.15

«Қос өзен аралығы – әлемдік өркениет». Деректі сериал.

18.00

Жаңалықтар.

18.15

«Агент Z». Телехикая.

19.10

«Біз».

20.00

Жаңалықтар.

20.30

«Бюро расследований».

21.00

Жаңалықтар.

21.30

«Сулейман Великолепный». Телесериал.

22.20

«Перекресток в Астане». Телесериал.

23.00

«Көзқарас».

23.30

Футбол.

00.00

Жаңалықтар.

00.30

Жаңалықтар.

01.00

Журналдар.

01.30-03.00

Жаңалықтар.

«Еуразия» бірінші арнасы

Дүйсенбі, 26 мамыр

6.00

«Құрбылар». Телехикая.

6.50

Жаңалықтар.

7.00

«Қайырлы таң!».

11.00

«Пятницкий». Телесериал.

11.55

«Истина где-то рядом».

12.20

«Время обедать».

12.55

«Модный приговор».

14.00

«П@УTINA+».

15.00

Жаңалықтар.

15.25

«Истина где-то рядом».

15.50

«Судебные истории».

16.50

«Давай поженимся».

18.00

Жаңалықтар.

19.00

«Склифосовский». Телесериал.

19.55

«Караоке-такси».

20.30

«П@УTINA»

21.00

Жаңалықтар.

21.30

«Пусть говорят».

22.50

«Ментовские войны-5». Телесериал.

00.00

«Я приду сама». Телесериал.

02.00

«Беглец». Телесериал.

02.50

«Модный приговор».

«ҚАЗАҚСТАН» ҰЛТТЫҚ ТЕЛЕАРНАСЫ

Сейсенбі, 27 мамыр

7.00

«Таңшолпан».

8.00

Жаңалықтар.

9.30

Жаңалықтар.

9.45

«Арман асуы». Телехикая.

10.40

«Айтуға оңай…».

11.25

«Өз биігім». Ғабит Есжанов.

11.40

«Парыз». Телехикая.

12.30

Жаңалықтар.

12.45

«Sport.Kz».

13.10

«Алаң» ток шоуы.

14.00

«Еңбек түбі – береке».

14.05

«Майя». Мультхикая.

14.30

«Зерде».

15.05

«Әйел бақыты». Ток-шоу.

16.10

«Келін». Телехикая.

17.00

«Келбет».

17.30

Жаңалықтар.

17.50

«Өзекжарды».

18.05

«Қазақстан – Ресей сыртқы сауданың басты әріптестері». Арнайы тележоба.

18.20

«Ас болсын!».

19.05

«ЕХРО жолы».

19.30

«Парыз». Телехикая.

20.30

Жаңалықтар.

21.05

«Айтуға оңай…».

21.50

«Арман асуы». Телехикая.

22.40

«Келін». Телехикая.

23.30

«Түнгі студияда Нұрлан Қоянбаев».

00.00

Жаңалықтар.

00.35

«Өзекжарды».

02.05

«EXPO жолы».

02.30

«Түнгі студияда Нұрлан Қоянбаев».

03.35

Аңдатпа, әнұран.

«ХАБАР»

Сейсенбі, 27 мамыр

7.00

«Жаңа күн». Таңғы ақпараттық-сазды бағдарлама.

9.00

Жаңалықтар…

9.10

«Бюро расследований».

9.40

«Моя планета». Деректі сериал.

10.00

Жаңалықтар.

10.10

«Біз».

11.00

Жаңалықтар.

11.10

«Маша и медведь». Мультсериал.

11.30

«Перекресток в Астане». Телесериал.

12.00

«Сулейман Великолепный». Телесериал.

13.00

Жаңалықтар.

13.15

«Көзқарас».

13.45

«Әр үйдің сыры басқа». Деректі драма.

14.15

«Айтұмар».

15.00

Жаңалықтар.

15.10

«Жена офицера». Телесериал.

16.00

«След». Телесериал.

16.50

«Балаларға өмір сыйлаңыз».

17.00

Кешкі жаңалықтар.

17.15

«Қос өзен аралығы – әлемдік өркениет». Деректі сериал.

18.00

Жаңалықтар.

18.15

«Агент Z». Телехикая.

19.10

«Біз».

20.00

Жаңалықтар.

20.30

Арнайы «Хабар».

21.00

Жаңалықтар.

21.30

«Сулейман Великолепный». Телесериал.

22.20

«Перекресток в Астане». Телесериал.

23.00

«Жансарай». Әшірбек Сығай.

23.40

Көзқарас.

00.10

Жаңалықтар.

00.40

Жаңалықтар.

01.10

Арнайы хабар.

02.10-

02.30

Жаңалықтар.

«Еуразия» бірінші арнасы

Сейсенбі, 27 мамыр

6.00

«Құрбылар». Телехикая.

6.50

Жаңалықтар.

7.00

«Қайырлы таң!».

11.00

«Пятницкий». Телесериал.

11.55

«Истина где-то рядом».

12.20

«Время обедать».

12.55

«Модный приговор».

14.00

«Караоке-такси».

14.35

«П@УTINA».

15.00

Жаңалықтар.

15.25

«Истина где-то рядом».

15.50

«Судебные истории».

16.50

«Давай поженимся».

18.00

Жаңалықтар.

19.00

«Склифосовский». Телесериал.

19.55

«Караоке-такси».

20.30

«П@УTINA».

21.00

Жаңалықтар.

21.30

«Пусть говорят».

22.50

«Ментовские войны-5». Телесериал.

00.00

«Я приду сама». Телесериал.

02.00

«Беглец». Телесериал.

02.50

«Модный приговор».

«ҚАЗАҚСТАН» ҰЛТТЫҚ ТЕЛЕАРНАСЫ

Сәрсенбі, 28 мамыр

7.00

«Таңшолпан».

8.00

Жаңалықтар.

9.30

Жаңалықтар.

9.45

«Арман асуы». Телехикая.

10.40

«Айтуға оңай…».

11.25

«Сүйкімді жәндіктер». Мультхикая.

11.35

«Парыз». Телехикая.

12.30

Жаңалықтар.

12.45

«ЕХРО жолы».

13.05

«Ұлттық өнім».

13.30

«Заң және біз».

14.05

«Майя». Мультхикая.

14.30

«Жолың болсын, балақай!».

15.05

«Әйел бақыты». Ток-шоу.

16.10

«Келін». Телехикая.

16.55

«Шетелдегі қазақ балалары».

17.30

Жаңалықтар.

17.50

«Өзекжарды».

18.05

«Арнайы репортаж».

18.25

«Толағай».

19.10

«Қылмыс пен жаза».

19.30

«Парыз». Телехикая.

20.30

Жаңалықтар.

21.05

«Айтуға оңай…».

21.50

«Арман асуы». Телехикая.

22.40

«Келін». Телехикая.

23.30

«Түнгі студияда Нұрлан Қоянбаев».

00.00

Жаңалықтар.

00.35

«Өзекжарды».

00.50

«Сыр-сұхбат».

01.20

«ЕХРО жолы».

01.40

«Мың түрлі мамандық».

02.10

«Ұлттық өнім».

02.30

«Түнгі студияда Нұрлан Қоянбаев».

03.00

Жаңалықтар

03.35

Аңдатпа, әнұран.

«ХАБАР»

Сәрсенбі, 28 мамыр

7.00

«Жаңа күн». Таңғы ақпараттық-сазды бағдарлама.

9.00

Жаңалықтар.

9.10

Арнайы «Хабар».

9.35

«Ұлт саулығы».

10.00

Жаңалықтар.

10.10

«Біз».

11.00

Жаңалықтар.

11.10

«Маша и медведь». Мультсериал.

11.30

«Перекресток в Астане». Телесериал.

12.00

«Сулейман Великолепный». Телесериал.

13.00

Жаңалықтар.

13.15

«Көзқарас».

13.45

«Әр үйдің сыры басқа». Деректі драма.

14.15

«Айтұмар».

15.00

Жаңалықтар.

15.10

«Свиридовы». Телесериал.

16.00

«След». Телесериал.

16.50

«Балаларға өмір сыйлаңыз…».

17.00

Жаңалықтар.

17.15

«Қос өзен аралығы – әлемдік өркениет». Деректі сериал.

18.00

Жаңалықтар.

18.15

«Агент Z». Телехикая.

19.10

«Біз». Ток-шоу.

20.00

Жаңалықтар.

20.30

«Жаңа қоғам».

21.00

Жаңалықтар.

21.30

«Сулейман Великолепный». Телесериал.

22.20

«Перекресток в Астане». Телесериал.

23.10

«Көзкөрген».

23.50

«Көзқарас».

00.20

Жаңалықтар.

00.50

Жаңалықтар.

01.20

«Жаңа қоғам».

01.30-

03.00

Жаңалықтар.

«Еуразия» бірінші арнасы

Сәрсенбі, 28 мамыр

6.00

«Құрбылар». Телехикая.

6.50

Жаңалықтар.

7.00

«Қайырлы таң!».

11.00

«Пятницкий». Телесериал.

11.55

«Истина где-то рядом».

12.20

«Время обедать».

12.55

«Модный приговор».

14.00

«Караоке-такси».

14.35

«П@УTINA».

15.00

Жаңалықтар.

15.25

«Истина где-то рядом».

15.50

«Судебные истории».

16.50

«Давай поженимся».

18.00

Жаңалықтар.

19.00

«Склифосовский». Телесериал.

19.55

«Караоке-такси».

20.30

«П@УTINA».

21.00

Жаңалықтар.

21.30

«Пусть говорят».

22.50

«Ментовские войны-5». Телесериал.

00.00

«Провокатор». Телесериал.

02.00

«Беглец». Телесериал.

02.50

«Модный приговор».

«ҚАЗАҚСТАН» ҰЛТТЫҚ ТЕЛЕАРНАСЫ

Бейсенбі, 29 мамыр

7.00

«Таңшолпан».

8.00

Жаңалықтар.

9.30

Жаңалықтар.

9.45

«Арман асуы». Телехикая.

10.40

«Айтуға оңай…».

11.25

«Сүйкімді жәндіктер». Мультхикая.

11.35

«Парыз». Телехикая.

12.30

Жаңалықтар.

12.45

«Агробизнес».

13.10

«Сіз не дейсіз?».

13.35

«Мәлім де беймәлім Қазақстан».

14.05

«Майя». Мультхикая.

14.30

«Жолың болсын, балақай».

15.05

«Әйел бақыты». Ток-шоу.

16.10

«Келін».Телехикая.

17.00

«Жан жылуы».

17.50

«Өзекжарды».

18.10

«Қылмыс пен жаза».

18.35

«Қазақстан би әлемі».

18.50

«Жиһанкез».

19.20

«Жаңа Қазақстан-2050».

19.40

«Айтуға оңай…».

20.30

Жаңалықтар.

21.05

«ЕХРО жолы».

21.30

«Еуразиялық экономикалық одақ: ынтымақтастықтың жаңа парағы». Арнайы хабар.

22.15

«Арман асуы». Телехикая.

23.05

«Келін». Телехикая.

00.00

Жаңалықтар.

00.35

«Өзекжарды».

00.50

«Қылмыс пен жаза».

01.10

«ЕХРО жолы».

01.35

«Мың түрлі мамандық».

02.00

«Мәлім де беймәлім Қазақстан».

02.30

«Түнгі студияда Нұрлан Қоянбаев».

03.00

Жаңалықтар.

03.35

Аңдатпа, әнұран.

«ХАБАР»

Бейсенбі, 29 мамыр

7.00

«Жаңа күн». Таңғы ақпараттық-сазды бағдарлама.

9.00

Жаңалықтар.

9.10

«Жаңа қоғам».

9.20

«Моя планета». Деректі сериал.

10.00

Жаңалықтар.

10.10

«Біз».

11.00

Жаңалықтар.

11.10

«Маша и медведь». Мультсериал.

11.30

«Перекресток в Астане». Телесериал.

12.00

«Сулейман Великолепный». Телесериал.

13.00

Жаңалықтар.

13.15

«Көзқарас».

13.45

«Әр үйдің сыры басқа». Деректі драма.

14.15

«Айтұмар».

15.00

Жаңалықтар.

15.10

«Свиридовы». Телесериал.

16.00

«След». Телесериал.

16.50

«Балаларға өмір сыйлаңыз…».

17.00

Жаңалықтар.

17.15

«Қос өзен аралығы – әлемдік өркениет». Деректі сериал.

18.00

Жаңалықтар.

18.15

«Агент Z». Телехикая.

19.15

«Біз».

20.00

Жаңалықтар.

20.30

Арнайы «Хабар».

21.00

Жаңалықтар.

21.30

Арнайы «Хабар».

22.15

«Сулейман Великолепный». Телесериал.

23.10

«Перекресток в Астане». Телесериал.

23.40

«Сол бір кеш…».

01.00

Жаңалықтар.

01.30

Жаңалықтар.

02.00

Арнайы «Хабар».

02.20-

03.00

Жаңалықтар.

«Еуразия» бірінші арнасы

Бейсенбі, 29 мамыр

6.00

«Құрбылар». Телехикая.

6.50

Жаңалықтар.

7.00

«Қайырлы таң!».

11.00

«Пятницкий». Телесериал.

11.55

«Истина где-то рядом».

12.20

«Время обедать».

12.55

«Модный приговор».

14.00

«Караоке-такси».

14.35

«П@УTINA».

15.00

Жаңалықтар.

15.25

«Истина где-то рядом».

15.50

«Судебные истории».

16.50

«Давай поженимся!».

18.00

Жаңалықтар.

19.00

«Склифосовский». Телесериал.

19.55

«Караоке-такси».

20.30

«П@УTINA».

21.00

Жаңалықтар.

21.30

«Пусть говорят».

22.50

«Ментовские войны-5». Телесериал.

00.00

«Провокатор». Телесериал.

02.00

«Беглец». Телесериал.

02.50

«Модный приговор».

«ҚАЗАҚСТАН» ҰЛТТЫҚ ТЕЛЕАРНАСЫ

Жұма, 30 мамыр

7.00

«Таңшолпан».

8.00

Жаңалықтар.

9.30

Жаңалықтар.

9.45

«Арман асуы». Телехикая.

10.40

«Айтуға оңай…».

11.25

«Сүйкімді жәндіктер». Мультхикая.

11.45

«Еуразиялық экономикалық одақ: ынтымақтастықтың жаңа парағы». Арнайы хабар.

12.30

Жаңалықтар.

12.45

«Менің Қазақстаным».

13.20

«Көкпар».

14.05

«Майя». Мультхикая.

14.30

«Жолың болсын, балақай».

15.05

«Әйел бақыты». Ток-шоу.

16.10

«Келін». Телехикая.

17.00

Футболдан Әлем чемпионаты-2014. Арнайы хабар.

17.25

«Еңбек түбі – береке».

17.30

Жаңалықтар.

17.50

«Өзекжарды».

18.10

«Жаңа Қазақстан-2050»

18.40

«Парламент».

19.05

«Иман айнасы».

19.30

«Көк тарландары». Телехикая.

20.30

Жаңалықтар.

21.05

«Айтуға оңай…».

22.00

Қазақстан, Ресей, Беларусь өнер шеберлерінің концерті.

23.05

«Келін». Телехикая.

00.00

Жаңалықтар.

00.35

«Өзекжарды».

00.55

«Заман-ай». Кино.

02.15

«Иман айнасы».

02.40

«Парламент.»

«ХАБАР»

Жұма, 30 мамыр

7.00

«Жаңа күн». Таңғы ақпараттық-сазды бағдарлама.

9.00

Жаңалықтар.

9.10

Арнайы «Хабар».

9.35

«Моя планета». Деректі сериал.

10.00

Жаңалықтар.

10.15

«Біз».

11.00

Жаңалықтар.

11.10

«Маша и медведь». Мультсериал.

11.30

«Перекресток в Астане». Телесериал.

12.00

«Сулейман Великолепный». Телесериал.

13.00

Жаңалықтар.

13.15

«Көзқарас».

13.45

«Әр үйдің сыры басқа». Деректі драма.

14.15

«Айтұмар».

15.00

Жаңалықтар.

15.10

«Свиридовы». Телесериал.

16.00

«След». Телесериал.

16.50

«Балаларға өмір сыйлаңыз…»

17.00

Жаңалықтар.

17.15

«Қос өзен аралығы – әлемдік өркениет». Деректі фильм.

18.00

Жаңалықтар.

18.15

«Агент Z». Телехикая.

19.10

«Біз».

20.00

Жаңалықтар.

20.30

Вектор развития.

21.00

Жаңалықтар.

21.30

«Жұлдызды дода».

23.00

«Троецарствие: возрождение дракона». Кино.

00.45

«Көзқарас».

01.15

Жаңалықтар.

01.45

Жаңалықтар.

02.15

Вектор развития.

02.30-

04.00

Жаңалықтар.

«Еуразия» бірінші арнасы

Жұма, 30 мамыр

6.00

«Құрбылар». Телехикая.

6.50

Жаңалықтар.

7.00

«Қайырлы таң!».

11.00

Жаңалықтар.

11.05

«Пятницкий». Телесериал.

12.00

«Жұма уағызы».

12.20

«Время обедать».

12.55

«Модный приговор».

14.00

«Караоке-такси».

14.35

«П@УTINA».

15.00

Жаңалықтар.

15.25

«Истина где-то рядом».

15.50

«Любовь Полищук. Женщина – праздник».

16.50

«Күт мені».

18.00

Жаңалықтар.

19.00

«Склифосовский». Телесериал.

19.55

«Маралбек» бағдарламасының тұсаукесері.

20.30

«П@УTINA».

21.00

Жаңалықтар.

21.30

«Поле чудес».

22.50

«Точь-в-точь».

02.15

«Беглец». Телесериал.

03.45

«Модный приговор».

«ҚАЗАҚСТАН» ҰЛТТЫҚ ТЕЛЕАРНАСЫ

Сенбі, 31 мамыр

7.00

Қазақстан эстрада жұлдыздарының концерті.

8.30

«Сенбілік таң».

9.35

«Агробизнес».

10.00

«Дауа».

10.35

«Ас болсын!».

11.20

«Терісқақпай». Әзіл-сықақ кеші.

12.55

«Телқоңыр».

13.40

«Ұстаз». Телехикая.

15.05

«Жиһанкез».

15.40

«Жарқын бейне».

16.10

«Қазақстан би әлемі».

16.30

«Мың түрлі мамандық».

17.00

Футболдан Әлем чемпионаты-2014. Арнайы хабар.

17.30

Жаңалықтар.

17.50

«Қанмен жазылған хат». Арнайы тележоба.

18.15

«Заман-ай». Кино.

19.40

«Жан жылуы».

20.05

«Арнайы репортаж».

20.30

Жаңалықтар.

21.05

«Жігіттер» квартетінің концерті.

22.40

«Сіз не дейсіз?».

23.10

Жаңалықтар.

23.45

«Көктегі үрей». Кино.

01.20

«Ғасырлар үні». Этно-музыкалық фильм.

02.05

«Еңселі елорда».

02.20

«Арнайы репортаж».

«ХАБАР»

Сенбі, 31 мамыр

7.00

«Сага о Карлаге». Деректі фильм.

7.30

Айман Мұсақжаеваның концерті.

8.20

«Зауал». Деректі фильм.

9.05

«Табиғаттың тартуы». Деректі сериал.

9.20

«Ұлт саулығы».

9.55

«Балаларға өмір сыйлаңыз…».

10.00

Жаңалықтар.

10.10

«Оян-Kz». Отбасылық бағдарлама.

11.00

Жаңалықтар.

11.10

«Дело вкуса с Татьяной Веденеевой».

11.40

Азық-түлік мәселесі.

12.00

«Сноски».

12.30

«Жаһанша». Деректі фильм.

13.00

Жаңалықтар.

13.10

«Дольше жизни». Деректі фильм.

15.00

Жаңалықтар.

15.10

«Жансарай». Әшірбек Сығай.

15.50

«Сиқырлы саз».

17.00

Жаңалықтар.

17.15

«Бармысың, бауырым?»

18.00

Жаңалықтар.

18.15

«Қазақи оқиға». Кино.

20.00

Жаңалықтар.

20.30

«Энергия будущего».

21.00

Жаңалықтар.

21.30

«Саботаж». Кино.

23.30

Жаңалықтар.

00.00

Жаңалықтар.

00.30-

03.00

«Атаукере». Спектакль.

«Еуразия» бірінші арнасы

Сенбі, 31 мамыр

6.00

«Идеальный ремонт».

7.00

«Осенние заботы». Кино.

8.25

«Таңғы пошта».

9.00

Жаңалықтар.

9.10

«Смак».

9.45

«Жила-была любовь». Кино.

11.35

«Фабрика грез».

12.05

«Идеальный ремонт».

13.00

«Игры разума». Телесериал.

13.55

«Ду қол шоколад».

15.00

«Аялаған Астана».

15.40

«В погоне за счастьем». Кино.

19.30

«Лучший город KZ».

21.00

Жаңалықтар.

21.30

Жаңалықтар.

21.45

«Тілші түйіні».

22.15

Жаңалықтар.

22.35

«Гарфилд: история двух кошечек». Кино.

00.10

«Человек-паук-2». Кино.

02.45

«Осенние заботы» Кино.

04.15

«Игры разума». Телесериал.

«ҚАЗАҚСТАН» ҰЛТТЫҚ ТЕЛЕАРНАСЫ

Жексенбі, 1 маусым

Балаларды қорғау күні

7.00

Қазақстан эстрада жұлдыздарының концерті.

8.05

«Мәлім де беймәлім Қазақстан».

8.35

«Айгөлек». Концерттік бағдарлама.

9.30

«Немо». Мультфильм.

11.05

«Сыр-сұхбат».

11.35

«Ақсауыт».

12.10

«Сіз не дейсіз?».

12.40

«Ұлттық шоу».

13.40

«Береке басы – бірлікте». Ақындар айтысы.

16.40

«Арнайы репортаж».

17.00

Футболдан Әлем чемпионаты-2014. Арнайы хабар.

17.30

«Еңселі елорда».

17.40

«Шарайна».

18.10

«Нұрсәулем-ай». Концерт.

19.40

«Алаң» ток-шоу.

20.30

«Апта.Kz».

21.35

«Әзіл әлемі».

23.50

«Көкпар». Ұлттық ойын.

00.35

«Телқоңыр».

«ХАБАР»

Жексенбі, 1 маусым

7.00

«Махаббат мерейі». Кино.

8.30

«Айбын».

9.10

«Роботым екеуіміз». Балалар уақыты.

10.00

Куб удачи. Лотерея.

10.10

«Каникулы Бонифация». Мультфильмдер.

10.30

«Синбад». Кино.

12.00

«Тарзан». Мультфильм.

13.40

«Ас арқау».

14.00

«Жұлдызды дода».

15.30

«ТВ Бинго».

16.30

«Самға жұлдыз» республикалық дарынды балалар мен жасөспірімдер ән байқауы.

18.00

«Көзкөрген».

18.45

«Сол бір кеш…».

20.00

«Жеті күн».

21.00

«Жеті күн».

22.00

«12 лет рабства». Кино.

00.50-

03.00

«Қаңыраған қала». Кино.

«Еуразия» бірінші арнасы

Жексенбі, 1 маусым

6.00

«Они и мы».

6.45

«Жадные звезды».

7.50

Жаңалықтар.

8.05

«Тілші түйіні».

8.30

Жаңалықтар.

8.45

«Воскресные беседы».

9.00

Жаңалықтар.

9.10

«Денсаулық».

10.10

«Қазлото». Тікелей көрсетілім.

10.55

«Лучший город.KZ».

12.30

«Истина где-то рядом».

12.55

«Игры разума». Телесериал.

13.50

«Жадные звезды».

14.45

«Кто хочет стать миллионером?».

15.50

«Кеш жарық, Қазақстан!».

16.55

«Отцовский инстинкт». Кино.

21.00

«Аналитика».

22.00

«П@УTINA+».

23.00

«Ду қол шоколад».

00.00

«Клуб веселых и находчивых».

02.25

«Тридцать седьмой роман». Кино.

04.10

«Игры разума». Телесериал.

 

Пікір жазу

Сіздің электрондық пошта мекен-жайыңыз жарияланбайды. *

*

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>