Жекпе-жек • 05 Наурыз, 2019

Таэквондодан кадеттер арасындағы ел чемпиондары анықталды

977 реткөрсетілді

Өскеменде таэквондодан кадеттер арасындағы Қазақстан біріншілігі мәресіне жетті. Чемпионатқа еліміздің 14 облысы мен Астана, Алматы және Шымкент қалаларынан жалпы есебі 497 спортшы қатысты деп хабарлайды Olympic.kz. 

Жалпыкомандалық есепте 4 алтын, 5 күміс және 8 қола медаль жеңіп алған Алматы қаласы топ жарды. Екінші орында Алматы, үшінші сатыда Атырау облыстары орналасқан. 

Ұлдар

33 кг

1. Серік Артур (Атырау)

2. Қойшыбай Бекзат (Қызылорда)

3. Малик Мерей (Атырау)

3. Воронов Юри (Қызылорда)

37 кг

1. Тілеулес Темірлан (Алматы)

2. Еңсегенов Еркебұлан (Алматы)

3. Ізғалиев Әсет (Ақтөбе)

3. Раушанбеков Ромзат (Шымкент)

41 кг

1. Салиханов Амир (Атырау)

2. Сағындықов Әсет (Атырау)

3. Әбдіғани Даниял (Тараз)

3. Абдукаримов Данияр (Алматы)

45 кг

1. Шайкенов Әлібек (Алматы)

2. Байтұрсын Сұлтан (Алматы)

3. Ыбырай Медет (Алматы обл)

3. Нұрахан Ерасыл (Қызылорда)

49 кг

1. Сағадатов Нұрғиса (Атырау)

2. Саттаров Аңсат (Павлодар)

3. Ергеш Бегасыл (Тараз)

3. Ханзада Нұрбақыт (Қызылорда)

53 кг

1. Қуатов Тамир (БҚО)

2. Ахмет Далер (Алматы)

3. Құлымбет Ғани (Астана)

3. Орымбет Құтай (Қызылорда)

57 кг

1. Үсенов Әлібек (Алматы)

2. Брсоян Тимур (Ақтөбе)

3. Орынбаев Нұртілек (Шымкент)

3. Хазуес Сайдхусейн (Қызылорда)

61 кг

1. Бекенов Бекарыс (ШҚО)

2. Қабылан Бекарыс (Алматы обл)

3. Серікұлы Талғат (Ақтөбе)

3. Ашраф Атия (Алматы)

65 кг

1. Қуандық Нұрасыл (Тараз)

2. Далабаев Нұрлыбек (Алматы)

3. Беглик Владимер (Алматы обл)

3. Игілік Алмас (Астана)

+65 кг

1. Ислам Тұрсын (Қарағанды)

2. Жандос Жантөре (Тараз)

3. Амалбек Әмір (Алматы обл)

3. Қабимолда Қобылан (Алматы)

Қыздар

29 кг

1. Тайырова Сабира (Алматы)

2. Аширова Әмина (Алматы обл)

3. Қайбұлла Гүлназ (Қызылорда)

3. Тахиржанова Шадиёра (Шымкент)

33 кг

1. Сүндетбай Айдана (Алматы обл)

2. Ідірісова Томирис (Қызылорда)

3. Тайырова Рамина (Алматы)

3. Абдықадыр Аружан (Алматы обл)

37 кг

1. Абубакир Әсел (Алматы обл)

2. Гапотченко Ангелина (Атырау)

3. Сыздықова Айнур (Алматы)

3. Төлеқазы Алтынай (Алматы)

41 кг

1. Ахмедова Надира (Шымкент)

2. Араппай Арайлым (Актау)

3.  Қанат Альмира (Актау)

3. Есқали Нұрай (Қызылорда)

44 кг

1. Нажимова Эльназ (Атырау)

2. Әділбекқызы Айша (Қызылорда)

3. Болатова Аяна (Алматы)

3. Орынбасарова Әсем (Атырау)

47 кг

1. Севостянова Мария (Алматы)

2. Пернебаева Наргиза (Қызылорда)

3. Асқарова Жанель (Ақтөбе)

3. Асқарова Арайлым (Атырау)

51 кг

1. Ғалымрашидова Аймира (Алматы обл)

2. Ибрагимова Ирина (Алматы)

3. Жақсылық Нұрай (Қызылорда)

3. Несіпбай Сымбат (Тараз)

55 кг

1. Саркенова Дамира (Астана)

2. Әбсаттар Аяна (Қызылорда)

3. Ахметова Жасмин (Алматы обл)

3.  Ғазиз Наргиз (Астана)

59 кг

1. Қабылбек Ұлдана (Түркістан)

2. Тілеужанова Аружан (Алматы обл)

3. Ителгиева Айман (Қызылорда)

3. Берікқызы Самал (Алматы)

+59 кг

1. Махмутова Назым (Түркістан)

2.  Атабекова Рухсана (Шымкент)

3. Каримова Карина (Алматы обл)

3. Италиева Аружан (БҚО)

Баннер
Соңғы жаңалықтар

Оңды қыз Ольга

Аймақтар • Кеше

Ақшағылдың Ерболы

Аймақтар • Кеше

Қолбасшы

Саясат • Кеше

Сабақтастықтың жүз күні

Президент • Кеше

Ұқсас жаңалықтар