Аймақтар • 29 Сәуір, 2020

Алматылық кәсіпкерлер аудиттен өту үшін қайда хабарласуы керек?

17 реткөрсетілді

Президент жанындағы төтенше жағдай режімін қамтамасыз ету жөніндегі Мемлекеттік комиссияның 2020 жылғы 27 сәуірдегі шешіміне сәйкес, Алматы қаласында азық-түліктік емес тауарларды Online-жеткізуді (интернет-дүкендер, online-дүкендер) жүзеге асыратын компаниялардың қызметіне, сондай-ақ – ТҚС (оның ішінде, автосалондар жанындағы), дөңгелек жөндеу, көлік жуу, ұйымдық техникаларды жөндеу қызметіне жұмысқа кірісуге рұқсат берілгені белгілі.

Ағымдағы жылдың 28 сәуірінен бастап, аталған компаниялардың қызметіне аудиттен өткен жағдайда және санитариялық-эпидемиологиялық талаптарды сақтай отырып, «қызметке қойылған шектеулерді алып тастауға дайындық актісін» алған жағдайда ғана рұқсат беріледі.

Осыған байланысты, жұмыс тобының арнаулы орынға баруы және көруі үшін  азаматтар                       1-қосымшаға сәйкес, келесі электрондық мекенжайларға өтініш жолдаулары қажет.

Өңдеу өнеркәсібі кәсіпорындарына (тамақ және фармацевтикадан басқа) - prom_dopusk@mail.kz ;

Азық-түліктік емес тауарларды Online-жеткізу (интернет-дүкендер, online-дүкендер) бойынша – Алматы қаласы Кәсіпкерлік және инвестициялар басқармасына хабарласу қажет. info_onlinetrade@mail.kz Қосымша сұрақтар бойынша  төмендегі телефондарға хабарласуға болады: 8 775 882 52 00, 8 775 882 53 92;

ТҚС (оның ішінде, автосалондар жанындағы), дөңгелек жөндеу, көлік жуу, ұйымдық техникасын жөндеу қызметі жөнінде – нысанның орналасқан жері бойынша аудан әкімдіктеріне хабарласу керек:

Infoalatau@mail.kz - Алатау ауданыInfoalmaly@mail.kz

Алмалы ауданы - Infoauezov@mail.kz 

Әуезов ауданы - Infobostandyk@mail.kz 

Бостандық ауданы - Infozhetysu@mail.kz

Жетісу ауданы - Infomedeu@mail.kz 

Медеу ауданы - Infonauryzbay@mail.kz

Наурызбай ауданы - Infoturksib@mail.kz 

Түрксіб ауданы - Infoturksib@mail.kz 

Соңғы жаңалықтар

ForteMobile ұялы байланысы іске қосылады

Технология • Бүгін, 15:22

Ақмолада 3 адам суға кетті

Аймақтар • Бүгін, 13:42

Күлкі (триптих)

Әдебиет • Бүгін, 10:30

Ұқсас жаңалықтар